Noclegi w Karpaczu
Pogoda w Karpaczu        godz.: , temperatura: C, cisnienie: hPa, wiatr: m/s, snieg: mm, opady: mm

REZERWACJA NOCLEGÓW

Chatka Ali i Tadka

Strona www:www.noclegikarpacz.com/
Adres
e-mail:
tadeuszhoma@wp.pl
Ulica:Karkonoska 23
Kod:58-540
Miejscowość:Karpacz
Telefon stacjonarny:(075) 76 16 024
Telefon komórkowy:0696 037 998
Opis główny: Witamy w najpiękniejszym mieście położonym w Karkonoszach. Karpacz usytuowany jest u podnóża Śnieżki na wysokości od 480 do 885 m n.p.m. Mogą państwo spędzić tu aktywne ferie zimowe jak i wakacje. Zimą oferujemy wyciągi narciarskie w kompleksie "Śnieżka" jak i łatwiej dostępne w centrum miasta. Latem mogą państwo przeżyć niezapomniane chwile wędrując górskimi szlakami i scieżkami. Zapraszamy również we wszystkie święta i dłuższe weekendy, które przepełnione są ogólnodostępnymi imprezami kulturalnymi i sportowymi. Wyjątkowe przeżycia zapewni państwu Sylwester spędzony w Karpaczu. Zapraszamy do spędzenia tych niezapomnianych chwil w domowej i rodzinnej atmosferze naszych kwater. Znajdują sie one w zabytkowym (ponad 100 letnim) domu, w centrum Karpacza Górnego. Z okien naszego domu roztacza się przepiękny widok na panoramę Karkonoszy, których widokiem mogą sie państwo cieszyć, każdego ranka. Oferujemy państwu pobyt w pokojach 2,3,4,6- osobowych z łazienkami lub bez łazienek. Pokoje bez łazienek wyposarzone są w umywalkę i maja łatwy dostęp do wspólnych łazienek. We wszystkich pokojach znajduje się telewizor i czajnik.Wszystkie pokoje mają dostęp do kuchni. Dysponujemy pięknym tarasem z miejscem do grilowania, oraz bezpłatnym parkingiem na terenie posesji. Mile widziane zwierzątka.
Cena od:25 zł
Cena do:35 zł
Ilość miejsc:28
Apartamenty:1
Studio:0
Pokoje:
1-os.:
2-os.:
3-os.:
4-os.:
5-os.+:

0
4
1
4
0


ZAPYTANIE O MIEJSCA NOCLEGOWE


Podaj swoje imię i nazwisko:

Podaj swój email*

Termin pobytu*
od do
Ilość miejsc noclegowych*

Uwagi

Wprowadz kod z obrazka obok:


Zdjęcia obiektu
 
chatka-ali-i-tadka chatka-ali-i-tadka chatka-ali-i-tadka
chatka-ali-i-tadka chatka-ali-i-tadka chatka-ali-i-tadka

KARPACZ

Karpacz to niewielkie miasteczko (ponad 5 tys. mieszkańców) leżące u stóp Karkonoszy.
Otaczają je piękne lasy i dziesiątki kilometrów szlaków turystycznych. Jest miejscowością typowo turystyczną. Co roku przyjeżdza tu nawet kilkaset tysięcy urlopowiczów.

Szybki rozwój bazy noclegowej przyczynia się do powstawania serwisów takich jak ten. Chcąc sprostać Państwa wymaganiom prezentujemy tylko, naszym zadaniem najlepsze, obiekty noclegowe. Korzystając tylko z komputera i połączenia internetowego mogą Państwo zarezerwować pokój/apartament na swoje wymarzone wakacje.
Wszystko w bardzo korzystnych cenach (naprawdę tanie noclegi). Serdecznie zapraszamy do zadania zapytania.Baza noclegowa
Karpacz | Mapy | Kontakt
Copyright © 2007-2022 Karpacz